Луцький міський голова Микола Романюк контролює питання ліквідації підтоплення Малоомелянівського масиву

Луцький міський голова Микола Романюк контролює питання ліквідації підтоплення Малоомелянівського масиву

05.04.13 08:10 0 590
Вчора міський голова Микола Романюк побував на Малоомелянівському масиві. Тут щовесни відбувається підтоплення території. Вода стоїть у підвалах житлових будинків та на подвір’ях. Головною проблемою, яка виникла, є високий рівень ґрунтових вод. Крім того, зважаючи на цьогорічну зиму та кількість опадів, яка випала, ситуація ще ускладнилася.

Микола Романюк разом з начальником управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимиром Грушовінчуком, директором департаменту ЖКГ Іваном Кубіцьким, начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрієм Кирилюком оглянули вулиці та території садиб і обговорили план дій щодо ліквідації наслідків підтоплення.

Люди нарікали, що у підвалах їхніх будинків нині стоїть вода. Вони постійно змушені її відкачувати. Однак, це особливого результату не дає, адже через короткий проміжок часу підвали знову затоплює. Лучани просили міську владу допомогти у вирішенні цієї проблеми.

З ініціативи міського голови в мікрорайоні одразу була встановлена пожежно-насосна станція (ПНС-110) та інші рятувальні засоби. Рукави з пожежних машин відкачували воду у міську каналізацію на вулиці Баранова. Зі штучно створеної талими водами водойми вдалося відкачати 1200 куб. м. води. Завдяки цьому її рівень у підвалах дещо знизився.

Окрім того, у підвальних приміщеннях воду відкачували автомобілі КП «Луцькспецкомунтранс». На жаль, через погодні умови вода набирається знову.

Рятувальні служби працювали цілодобово. Роботи будуть продовжені, поки не вдасться повністю ліквідувати підтоплення.

У розмові з жителями Микола Романюк зауважив, що питання підтоплення мікрорайону складне і потребує вирішення. Однак, швидко цього зробити не вдасться. У цьому році буде розроблено проект водовідведення Малоомелянівського масиву. На розроблення документації необхідно близько одного мільйона гривень. У наступному ж році планують перейти уже до реалізації проекту. Проте, через хаотичну забудову цього мікрорайону прокладати систему водовідведення буде складно.

Нині на території мікрорайону працівники КП «Луцькспецкомунтранс» разом з бійцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області відкачують воду з дворів та городів.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ