з нагоди 85-річного ювілею, ветерана пожежної охорони Михайла Гвоздя, нагороджено орденом «Честь і слава» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України.

з нагоди 85-річного ювілею, ветерана пожежної охорони Михайла Гвоздя, нагороджено орденом «Честь і слава» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України.

05.04.13 08:09 0 690
4-го квітня у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області відбулося урочисте привітання ветерана пожежно-рятувальної служби Михайла Григоровича Гвоздя з 85-річним ювілеєм.

Начальник ГУ ДСНС області полковник служби цивільного захисту Володимир Оглобля сердечно привітав ювіляра від колективу рятувальників Рівненщини та вручив орден «Честь і слава» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України. Сивочолому ветерану щиро подякували за роки нелегкої служби і плідної праці та побажали здоров’я, довголіття і душевного спокою.

Приїхав привітати з Днем народження Михайла Григоровича і син - начальник Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь.

Життєвий і службовий шлях ветерана займає визначне місце в історії становлення пожежної охорони Рівненщини. Пан Михайло пригадує, як пожежники на початку 50-х виїздили на виклик кінними ходами. З часом на зміну коням прийшли перші автомобілі ГАЗ-51 відкритого типу. Попереду машини був установлений дзвін, y який били, сповіщаючи населення про пожежу. Особливо важко доводилося діяти бійцям пожохорони взимку: при поверненні в частину 30-градусні морози моментально сковували промоклий одяг. Але здоров’я мали добре, молодечий запал та ентузіазм беріг організм від хвороб.

Відслуживши вірою і правдою з 1952 до 1988 роки майор внутрішньої служби Михайло Гвоздь вийшов на заслужений відпочинок. Але сидіти вдома після щоденних напружених буднів досить складно, і вже за два місяці офіцер-відставник працював у професійній пожчастині №22 з охорони ВАТ “Рівнельон” майстром газодимозахисної служби. І лише у січні 2008 року ветеран пішов на пенсію. Михайло Григорович продовжує зустрічатись із рятувальниками, із якими ділиться своїм великим професійним та життєвим досвідом.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: ...
Наступна новина: Луцький міський голова ...

КОМЕНТАРІ