загрузка...
 На Львівщині у Яворівському та Кам'янка-Бузькому районах зафіксовано порушення на проміжних виборах до обласної ради

На Львівщині у Яворівському та Кам'янка-Бузькому районах зафіксовано порушення на проміжних виборах до обласної ради

08.04.13 10:42 0 921
У неділю, 7 квітня 2013 року, у селах Запитові, Старому Яричеві, Дідилові Кам'янка-Бузького району розповсюдили листівки та плакати наклепницького змісту проти кандидата від ВО "Свобода" у 34-му виборчому окрузі на проміжних виборах до Львівської обласної ради Михайла Костюка.

Також спостерігачі від ВО "Свобода" зафіксували випадки голосування без паспортів на дільниці в селі Банюнин Кам'янка-Бузького району, у селі Велике Колодно зафіксовано спробу голосування з чужим паспортом.

У Новому Яричеві секретар дільничної комісії заборонила журналістам спостерігати за виборчим процесом. Після того, як їй роз'яснили виборче законодавство, журналістів пропустили.

У день голосування с. Стрептів, в 34-му виборчому окрузі, голова ДВК (директор школи) агітувала за кандидата від влади.

Також у суботу напередодні виборів у Яворівському районі провокатори роздавали газету ВО "Свобода" із вкладеною в неї листівкою кандидата Ярослава Надяка, якого підтримує Тарас Козак.

Спостерігачі від ВО "Свобода" фіксують порушення виборчого законодавства та складають акти про це.

Нагадаємо, що в неділю, 7 квітня 2013 року, проходять проміжні вибори депутатів Львівської обласної ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах № 2 (місто Львів), № 19, 20 (Бродівський район), № 24 (Городоцький район), № 34 (Кам'янка-Бузький район), № 47 (Сколівський район), № 58 (Яворівський район).

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ