Олександр Вілкул: З кінця травня відділення «Укрпошти» надаватимуть більше 100 видів адміністративних послуг

Олександр Вілкул: З кінця травня відділення «Укрпошти» надаватимуть більше 100 видів адміністративних послуг

08.04.13 12:37 0 681
«Уряд проводить системну роботу щодо спрощення процедури отримання громадянами та бізнесом адміністративних послуг. У тому числі це стосується проекту «Укрпошти», завдяки якому громадяни мають можливість за принципом «єдиного вікна» отримати низку адміністративних послуг через відділення поштового зв'язку», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час презентації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» на Дніпропетровщині.

Зокрема, цей проект вже реалізується в усіх відділеннях поштового зв'язку Дніпропетровській області. Також на основі британського досвіду він впроваджений у Львівській (6 відділень), Закарпатській (4 відділення), Сумській (1 відділення) і Одеській (5 відділень) областях.

«Ця робота буде продовжена і масштабована на всю Україну. З кінця травня у більш ніж 1 тисячі відділень «Укрпошти» надаватимуть більше 100 видів адміністративних послуг. До кінця року спрощений доступ до адмінпослуг буде впроваджено по всій країні не менш ніж у 150 відділеннях у кожному регіоні - це майже 4,5 тисячі відділень із 14 тисяч. Згодом громадяни зможуть отримувати адмінпослуги у всіх 14 тисячах поштових відділеннях України», - сказав Олександр Вілкул.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині ...
Наступна новина: Буковина: «Привиди» під час ...

КОМЕНТАРІ