Борис Клімчук про Юлію Батенкову-Бауман: «Вона - приклад мужності та того, як необхідно жити та боротись за себе та своє місце в житті»

Борис Клімчук про Юлію Батенкову-Бауман: «Вона - приклад мужності та того, як необхідно жити та боротись за себе та своє місце в житті»

09.04.13 16:41 0 703
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з учасницею двох Паралімпійських ігор, багаторазовим переможцем та призером етапів і фіналів Кубка світу з біатлону та лижних гонок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Юлією Батенковою-Бауман.

Вона повідомила, що вже в першому кварталі цього року здобула дві перемоги на змаганнях в Швеції та двічі була срібним призером. Успішними були її старти й в Сочі на етапах кубка світу з біатлону, про що свідчать медалі, з якими спортсменка прийшла на зустріч.

Борис Клімчук привітав Юлію Батенкову-Бауман з успішними стартами та наголосив, що вона - «приклад мужності та того, як необхідно жити та боротись за себе та своє місце в житті».

Він вручив спортсменці подяку обласної державної адміністрації, а від обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» подарував планшет та виділив кошти на купівлю трьох пар лиж, щоб вона мала змогу змагатись на найвищому рівні в сучасному та найкращому екіпіруванні.

У свою чергу Юлія Батенкова-Бауман подарувала голові облдержадміністрації медаль одного із етапів кубка світу з біатлону та подякувала за підтримку: «Це дуже позитивний момент для мене. На змаганнях ти знаєш, що недаремно старалася, змагалася та перемагала. Підтримка влади дуже важлива для майбутніх перемог. Тепер усі мої думки про Паралімпійські ігри в Сочі, які відбудуться в наступному році, де я буду намагатись перемогти».

Довідково: Юлія Батенкова-Бауман – заслужений майстер спорту України (лижні гонки), майстер спорту України міжнародного класу (біатлон). Нагороджена орденом княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів.

Спортсменка народилась 20 вересня 1983 року в м. Сімферополь Автономної Республіки Крим. У Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна» здобула вищу освіту за спеціальністю «правознавство».

Займатись спортом вона розпочала у 2002 році на відділенні легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів, а вже наступного року стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на 200 та 400 метрів та в метанні списа. В 2004-му році Юля Батенкова-Бауман на чемпіонаті України здобула перші місця у бігу на 800 метрів та стрибках у довжину. Паралельно з легкою атлетикою вона розпочала відвідувати заняття із зимових видів спорту (лижні гонки та біатлон).

Юлія Батенкова-Бауман була учасницею двох зимових Паралімпійських ігор, де виборола п’ять срібних та чотири бронзові медалі.

 

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині понад ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ