На Івано-Франківщині рівень води у річках у Тисменицькому районі знижується

На Івано-Франківщині рівень води у річках у Тисменицькому районі знижується

09.04.13 08:04 0 867
Тиждень розпочався із підведення підсумків ситуації у Тисменицькому районі, спричиненої паводком, діяльності усіх служб та прийняття рішення щодо подальших дій. Про це йшлося під час оперативної наради 8 квітня за участі голови Тисменицької районної ради Володимира Семеніва, керівника апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослава Татарина, начальника служби цивільного захисту у Тисменицькому районі Михайла Лазаренка, начальників управління економіки Володимира Заника та відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Наталії Сворак Тисменицької районної державної адміністрації.

Володимир Семенів подякував працівникам управління ДСНС в області, підрозділам служби цивільного захисту Надвірнянського, Богородчанського районів та аварійно-рятувального загону спеціального призначення із м. Івано-Франківськ за допомогу та оперативне реагування на ситуацію у Тисменицькому районі, спричинену паводком, за спільні злагоджені дії районної, міської влади та усіх служб. «Основне, - зазначив керівник, - що за цей час не постраждали люди». Хоча паводкова ситуація завдала шкоди населеним пунктам Тисменицького району: найбільше – Тисмениці, частково – селам Підпечери, Хом’яківка, Узин та Довге (частина села, що розташована за рікою Дністер), де були підтоплені підвальні приміщення, сільськогосподарські угіддя, присадибні ділянки, криниці, вулиці та двори.

На загрози для населення немає: рівень води у річках знижується. Так, 07 квітня о 14.00 годині рівень води становив 435 см, о 16.00 годині – 433 см, 19.30 годині – 429 см, а о 7.00 годині – 389 см. А відтак немає потреби продовжувати цілодобове чергування рятувальних постів. Наступним етапом для особового складу пожежно-рятувальної служби, при умові, що рівень води буде знижуватися, стане відкачування води із криниць та підвальних приміщень населення.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: Чернігівська область: ...

КОМЕНТАРІ