Четверо прикарпатців задекларували доходи більше одного мільйона гривень

Четверо прикарпатців задекларували доходи більше одного мільйона гривень

09.04.13 18:26 0 664
За підсумками перших трьох місяців деклараційної кампанії четверо громадян Івано-Франківської області задекларували доходи за минулий рік більше одного мільйона гривень. Згідно поданих декларацій до сплати нараховано 800 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це на прес-конференції заявив заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ДПС в області Микола Гамуляк.

Всього до податкових інспекцій подано 4787 декларацій, з них 335 – в електронному вигляді. Громадяни задекларували минулорічні доходи на загальну суму 264,1 млн. грн., що більше на 122,4 млн.грн. в порівнянні з січнем – березнем минулого року. За даними поданих декларацій, громадянам нараховано до сплати 4,1 млн. грн. податку, до повернення – 2,6 млн.грн. В порівнянні з минулим роком нараховані до сплати суми податку збільшились на 1,8 млн.грн., або 78 відс.

Нагадаємо, 30 квітня 2013 року є останнім днем подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2012 році. З метою отримання податкової знижки декларацію можна подати до кінця року.

Детальна інформація щодо декларування доходів громадян, зразки заповнення декларації, консультації фахівців податкової служби та ін., розміщена на офіційному веб-порталі ДПС України в окремому розділі „Декларування громадянами майнового стану і доходів”. Відеоматеріали по теміПро це повідомив медіа-центр ДПС у Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ЧЄ-2013 (відбір). Молодіжна ...
Наступна новина: Ірина Сех: "На ...

КОМЕНТАРІ