Інформація про стан весняної повені на території Львівської області станом на 16:00 год. 8 квітня 2013 року

Інформація про стан весняної повені на території Львівської області станом на 16:00 год. 8 квітня 2013 року

09.04.13 15:58 0 898
У період з 31 березня по 8 квітня 2013 року на території області сформувалась і пройшла друга хвиля весняної повені. В ході проходження весняної повені у басейнах рік Дністра та Сяну підтоплення населених пунктів не було. На ріках басейну Західного Бугу відбувся вихід води на заплаву, при чому зафіксовано значно вищі рівні води, ніж під час повеней 2005 та 2010 років.

Станом на 16:00 8 квітня на всіх ріках області спостерігається спад рівнів води. Рівень води у р. Солокії поблизу м. Червоноград залишався незмінним.

В ході проведення протиповеневих і відновлюваних робіт підрозділами ГУ ДСНС України спільно із Львівським обласним управлінням водних ресурсів закладено 6625 мішків піщано-глиняної суміші для укріплення дамб та берегів загальною довжиною понад 1600 м. Організовано завезення та сплановано 322 м3 породи для запобігання затоплення дороги в м. Великі Мости та житлових будинків в с. Межиріччя та с. Сілець;

На хуторі Старе Городище та м. Великі Мости для мешканців будинків, до яких ускладнений рух легкового автотранспорту, за допомогою човнів здійснюється підвіз продуктів харчування та води.

З метою забезпечення швидкого та ефективного реагування при можливому ускладнені ситуаці в м. Великі Мости, х. Городище, села Волсвин, Межиріччя та Сілець Сокальського району, силами ГУ ДСНС України організоване цілодобове чергування особового складу, техніки, плавзасобів та засобів малої механізації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ