Ірина Сех: "На проміжних виборах нам довелося протистояти фальсифікаціям, які спланувала влада"

Ірина Сех: "На проміжних виборах нам довелося протистояти фальсифікаціям, які спланувала влада"

09.04.13 18:34 0 784
На проміжних виборах до Львівської обласної ради свободівці перемогли зі значним відривом. Найважчими були вибори в окрузі № 34, що в Кам'янка-Бузькому районі, в якому свободівцям довелося протистояти фальсифікаціям, організованим держадміністрацією. Про це 8 квітня 2013 року розповіла на прес-конференції у Львові голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех.

" я можу з певністю сказати, що Кам'янка-Бузька райдержадміністрація працювала на виборах, організовуючи фальсифікації на користь кандидата від Партії регіонів, – заявила Ірина Сех. – Нам довелося протистояти спробам спотворити результати волевиявлення, залучивши кількох народних депутатів, депутатів Львівської обласної ради, які практично піймали за руку осіб, що здійснювали підкуп виборців".

Народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Блавацький повідомив, що в селищі Новий Яричів у приміщенні управління газового господарства свободівці виявили "карусельний центр". Серед осіб, яких підозрюють у підкупі виборців, була службовець райдержадміністрації, а також одна особа з чернівецькою пропискою, інша – киянин. "Постає питання, що робили у вихідний день в установі, яка не мала би працювати, службовець РДА в товаристві чернівчанина та киянина, за комп'ютером, маючи при собі списки членів дільничних комісій та списки виборців? Здавалося б, усе зрозуміло, але нам довелося кілька годин стримувати осіб, які причетні до фальсифікацій, доки міліція отримає постанову про обшук", – зазначив депутат-свободівець. За його словами, зараз фальсифікаторами займаються правоохоронці.

Ірина Сех також повідомила, що найактивнішими виявилися сільські жителі – на сільських дільницях явка виборців сягала 60–70%, тобто була вищою, ніж у містах. "Це при тому, що виборча кампанія була дуже короткою, а через негоду ми інколи навіть не могли дістатися до деяких сіл. Ми вдячні виборцям, які не знехтували своїм правом на вибори і віддали свої голоси за "Свободу", – наголосила Ірина Сех.

Нагадаємо, що в усіх чотирьох виборчих округах, де ВО "Свобода" висунула своїх кандидатів на проміжних виборах до Львівської обласної ради, свободівці здобули переконливу перемогу. Такими є дані паралельного підрахунку голосів, який проводив обласний виборчий штаб ВО "Свобода". Зокрема, у виборчому окрузі №2 міста Львова свободівець Йосип Ситник набрав 72% голосів, у 19-му виборчому окрузі (Бродівщина) Юрій Шаваров отримав 54,21%, у 20-му виборчому окрузі (Бродівщина) Роман Ковальчук набрав 71,73%, у 34-му виборчому окрузі (Кам'янка-Бузький район) Михайло Костюк отримав 48,6%.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Попередня новина: Четверо прикарпатців ...
Наступна новина: Валентин Хоптян: Ремонт ...

КОМЕНТАРІ