Свободівці здобули переконливу перемогу на проміжних виборах до Львівської обласної ради

Свободівці здобули переконливу перемогу на проміжних виборах до Львівської обласної ради

09.04.13 14:52 0 1089
У всіх чотирьох виборчих округах, де ВО "Свобода" висунула своїх кандидатів на проміжних виборах до Львівської обласної ради, свободівці здобули переконливу перемогу. Такими є дані паралельного підрахунку голосів, який проводив обласний виборчий штаб ВО "Свобода".

Зокрема, у виборчому окрузі №2 міста Львова свободівець Йосиф Ситник набрав 72% голосів, у 19-му виборчому окрузі (Бродівщина) Юрій Шаваров отримав 54,21%, у 20-му виборчому окрузі (Бродівщина) Роман Ковальчук набрав 71,73%, у 34-му виборчому окрузі (Кам'янка-Бузький район) Михайло Костюк отримав 48,6%.

"Наші представники переконливо перемогли на всіх чотирьох округах, на яких ВО "Свобода" висунула кандидатів на проміжних виборах, згідно з домовленостями з опозиційними силами. Переконлива перемога свободівців – це гідна відповідь українофобам, котрі очорнюють "Свободу" та українців, які нас підтримують. І вже ніяка Бондаренко та інші "регіонали" в ефірах олігархічних телеканалів не говоритимуть про те, що галичани розчарувалися в "Свободі" і вже не голосуватимуть за націоналістів. Львівщина – за "Свободу", і ми ніколи не зрадимо їхньої довіри", – наголосив заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич.

Нагадаємо, що в неділю, 7 квітня 2013 року, відбулися проміжні вибори депутатів Львівської обласної ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах № 2 (місто Львів), № 19, 20 (Бродівський район), № 24 (Городоцький район), № 34 (Кам'янка-Бузький район), № 47 (Сколівський район), № 58 (Яворівський район).

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

КОМЕНТАРІ