На Тернопільщині оздоровлення дітей має бути якісним та безпечним

На Тернопільщині оздоровлення дітей має бути якісним та безпечним

09.04.13 12:47 0 892
Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч провів нараду з питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2013 року.

На початку наради він відзначив, що зібрав зацікавлені та відповідальні структури, аби визначити напрямки, за якими треба рухатися, щоб забезпечити якісне оздоровлення та безпечний відпочинок дітей.

До Великодніх свят облдержадміністрація повинна мати чітке розуміння ситуації по кожному табору, розташованому в Тернопільській області: з ким співпрацюємо, скількох дітей можемо оздоровити.

Заступник голови облдержадміністрації вислухав інформацію про передбачувані кошти на оздоровлення та харчування дітей, розмір батьківської доплати, безпеку оздоровлення, забезпечення путівками пільгових категорій дітей тощо.

Він наголосив, що всі кошти структурних підрозділів облдержадміністрації, передбачені на оздоровлення дітей, мають бути централізовані. Окрему увагу слід звернути на розмір батьківської доплати. Вона повинна бути в розумних межах і не контрастувати в різних таборах та організаціях. Шляхи вирішення цієї проблеми теж потрібно шукати.

Петро Гоч доручив управлінню сім’ї та молоді облдержадміністрації координувати і контролювати роботу з оздоровлення та відпочинку дітей.

Контролюючі структури – головне управління Держсанепідслужби в Тернопільській області та управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області – повинні вже братися за інспектування оздоровчих закладів на території області.

«Наше зробити відпочинок і оздоровлення дітей безпечним. До кінця квітня облдержадміністрація очікує інформацію щодо виконання планових завдань з покращення умов перебування дітей в оздоровчих закладах», - зазначив Петро Гоч.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Закарпатті штормове ...

КОМЕНТАРІ