Волинська область: рятувальники за минулу добу відкачали 7650 метрів кубічних талих вод (фото, відео)

Волинська область: рятувальники за минулу добу відкачали 7650 метрів кубічних талих вод (фото, відео)

10.04.13 13:02 0 800
Підрозділи У ДСНС у Волинській області продовжують працювати над відкачкою талих вод для запобігання підтоплення житлових будинків громадян.

На всіх водотоках області триває підйом рівнів води на 1-17 см за добу. На заплаві перебувають води річки Прип’ять у Ратнівському і Любешівському, річки Стохід у Любешівському, річки Стир у Луцькому, річки Західний Буг в Іваничівському районах.

Відміток підтоплення окремих населених пунктів досягла вода на річці Стохід у Любешівському та річці Стир у Маневицькому районах. Підтоплені 6 господарських будівель у селах Заріка та Пожіг Любешівського району. Є загроза підтоплення 1 житлового будинку у селі Заріка. Площа підтоплених сільськогосподарських угідь рівнем ґрунтових вод становить понад 37,9 тис. гектарів.

В області за минулу добу відкачано 7650 метрів кубічних талих вод.

Загалом до аварійно-рятувальних робіт 8 квітня залучалось 58 чоловік особового складу державних пожежно-рятувальних підрозділів управління ДСНС у Волинській області та працівники місцевої пожежної команди селища Колки Маневицького району, 19 одиниць пожежної техніки з насосним обладнанням.

Чергові підрозділи перебувають у постійній готовності до реагування на надзвичайні ситуації та до виконання завдань за призначенням. Роботи з відкачування талих вод тривають.

Ситуація перебуває на постійному контролі в обласному оперативному штабі з безпечного пропуску повені.

Загалом у період з 01.04.2013 по 09.04.2013 здійснено 92 виїзди, на яких відкачано 39 286 метрів кубічних талих вод.

Управління ДСНС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Наступна новина: На Рівненщині ...

КОМЕНТАРІ