Сергій Надал закликає тернополян контролювати якість ремонту доріг

Сергій Надал закликає тернополян контролювати якість ремонту доріг

10.04.13 15:56 0 480
В понеділок 8 квітня у Тернополі розпочато ремонт доріг. Раніше несприятливі погодні умови і низька температура не дозволяли здійснювати будь-які роботи з дорожнім покриттям. першочерговими об’єктами є центральні магістралі. Оскільки минула зима супроводжувалась частими змінами температури — так званими «переходами через нуль градусів» - дорожнє полотно у багатьох місцях вкрите ямами та вибоїнами. Знос дорожнього полотна вперше за десятки років досягнув критичної позначки у 70%. Найгірше наслідки зими відчули міські дороги з найінтенсивнішим рухом.

Міський голова Сергій Надал звернувся до міських депутатів, городян, представників громадських організацій з закликом здійснювати разом з уповноваженими органами міської ради системний контроль за якістю ремонтних робіт. З цією метою у засобах масової інформації оприлюднюється графік ремонтів (з повним переліком ремонтних робіт можна ознайомитись на офіційно веб-сайті Тернопільської міської ради).

8 квітня комунальні служби міста почали ремонтувати Збаразьку транспортну розв’язку, вулицю Крушельницької та проспект Бандери. Загалом, згідно розпорядження міського голови, виконання капітального і поточного ремонтів ведеться в напрямках: «Живова – Оболоня - Замонастирська», «Крушельницької - За Рудкою», «Збаразьке кільце - 15 Квітня». У першочерговому плані також ремонт вулиць Текстильної та Стуса. Згідно затвердженого графіку, буде проведений капітальний ремонт 19 дорожніх об'єктів.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ