Сергій Рижук: Влада повинна рахуватися з думкою громади, іншого варіанту прийняття рішень щодо соціально значимих питань не існує

Сергій Рижук: Влада повинна рахуватися з думкою громади, іншого варіанту прийняття рішень щодо соціально значимих питань не існує

10.04.13 10:07 0 448
Голова облдержадміністрації Сергій Рижук прокоментував прийняте під час другого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Житомирської обласної ради шостого скликання рішення про відміну рішення сесії Житомирської обласної ради № 609 від 7 червня 2012 року «Про надання походження ДП НАК «Надра України» «Житомирбуррозвідка» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами»:

«Це надзвичайно складне рішення, адже воно тягне за собою ряд юридичних проблем. Потрібно бути об’єктивними і думати про майбутнє Житомирщини. Ми не можемо бути викинутими із промислового ринку України, а залучення інвесторів Житомирщині вкрай необхідне».

Разом з тим очільник області наголосив, що його позиція в цьому питанні є цілком послідовною: влада повинна рахуватися з думкою громади, іншого варіанту прийняття рішень щодо соціально значимих питань не існує.

Рішення скасовано, але проблема не вирішена, отож ми повинні разом думати, в якому напрямку області рухатись далі».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ