ПриватБанк розпочав продаж іменних квитків на потяги

ПриватБанк розпочав продаж іменних квитків на потяги

10.04.13 11:20 0 562
З 6 квітня в «ПриватБанку» стартував продаж іменних залізничних квитків.

Відтепер при купівлі квитків через «ПриватБанк» потрібно обов'язково вказати прізвище та ім'я пасажира, - повідомили в прес-службі фінустанови.

Ця інформація автоматично передається банком в базу даних «Укрзалізниці», що значно пришвидшить обмін електронного квитка в касі і дозволить уникнути помилок при введенні даних клієнта. Купуючи через банк кілька квитків одночасно, потрібно вказувати прізвище та ім'я кожного пасажира без пред'явлення посвідчення особи.

Електронні квитки, придбані в «ПриватБанку» до 6 квітня 2013 року, можна без черги обміняти на паперовий проїзний квиток у касах вокзалів за наявності документа, що посвідчує особу. Згідно нового порядку посадка у вагони поїздів проводиться з обов'язковим пред'явленням документів.

Нагадаємо, з 6 квітня 2013 року в Україні діє новий порядок продажу квитків на залізничний транспорт з обов'язковим зазначенням імені та прізвища пасажира. Посадка в поїзд буде доступна при пред'явленні іменного квитка та документа, що посвідчує особу власника.

За інформацією «ПриватБанку», з початку 2013 року, в банку продали більше 170 тисяч залізничних квитків, а всього з початку впровадження послуги обсяг продажів перевищив 715 тисяч квитків.

Сьогодні в «ПриватБанку» купити електронні квитки на будь-які залізничні напрями можна за кілька хвилин через Інтернет-банк Приват24, мобільний платіжний додаток, в будь-якому відділенні і терміналі самообслуговування банку - як на відео.

Також в банку працює цілодобовий сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700.

Крім залізничних квитків, через «ПриватБанк» можна швидко і зручно купити квитки на автобус і літак в будь-якому напрямку по Україні та за кордон.
Источник: http://www.youtube.com/watch?v=Ra11KgAs86c
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чемпіонат Італії. "Рома" - ...
Наступна новина: 10 квітня 2013 року ...

КОМЕНТАРІ