Чернівецька область: рятувальники спільно з громадськими організаціями відпрацьовують дії на випадок виникнення повені

Чернівецька область: рятувальники спільно з громадськими організаціями відпрацьовують дії на випадок виникнення повені

11.04.13 13:13 0 483
10 квітня в Управлінні Державної служби України у Чернівецькій області відбулося спільне засідання рятувальників Чернівецької області з громадськими та волонтерськими організаціями краю. Даний захід проводився з метою відпрацювання спільних дій співробітників Управління ДСНС України у Чернівецькій області з громадськими організаціями та волонтерами області на випадок виникнення повені чи паводку. У зустрічі взяли участь представники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста, обласної Федерації спортивного туризму та інших організацій.

Під час зустрічі обговорювалися питання про можливість залучення волонтерів та громадських організацій для своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації, оповіщення населення та визначення масштабів нанесених збитків. Також під час зустрічі представники організації Товариства Червоного Хреста зазначили, що у разі необхідності готові прийняти на лікування людей у Лікарню Червоного Хреста у смт. Берегомет Вижницького району.

Слід зазначити, що рятувальники Чернівеччини вже не вперше співпрацюють з громадськими організаціями. Так, під час повені у 2008 році пліч-о-пліч з рятувальниками працювали представники обласної Федерації спорту та туризму, які допомагали рятувальникам ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації.

Також на зустрічі представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області ще раз нагадали усім присутнім порядок виклику рятувальних підрозділів та аварійних служб на випадок виникнення різного роду надзвичайних подій.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Екстра-ліга. "Енергія" ...
Наступна новина: Волинська область: ...

КОМЕНТАРІ