На програму екстреної медичної допомоги волинянам передбачено 40 млн грн

На програму екстреної медичної допомоги волинянам передбачено 40 млн грн

11.04.13 16:20 0 600
За останні два роки на Волині створено десяток нових пунктів базування швидких допомог: в Ківерцівському, Ратнівському, Старовижівському, Шацькому та Любомльському районах. Загалом в області нині існує 40 пунктів базування, де напоготові 68 бригад медиків. Нинішнього року влада планує створити ще дев’ять.

Поповнюватимуться їх автопарки. У 2012-му держава закупила сім автомобілів. Цьогоріч одержать ще 8 авто класу «В», які придбають за позабюджетні кошти.

Усі «швидкі» будуть обладнанні GPS-навігаторами та радіозв’язком. Наразі в області навігаційну систему мають 30% машин, хоча в Луцьку та Любомльському районі пристроями обладнані всі без винятку карети «швидкої». Загалом на ІТ-технології держава гарантує близько 150 млн грн для усіх центрів країни.

Крім цього, медики екстреної допомоги вже нинішнього року одержать у поміч спеціальний апаратний комплекс «Вчасна допомога». Ця новинка є кінцевим етапом у створенні централізованої диспетчерської – європейської моделі екстреної допомоги.

Нині бригади «швидкої» повністю укомплектовані необхідними ліками. Цього року з держбюджету виділено 7,3 млн грн спеціально на забезпечення швидких допомог медикаментами, причому наявні як дороговартісні тромболітичні препарати, так і найпростіші анальгетики.

Загалом на реалізацію програми екстреної медичної допомоги для області передбачено 40 млн грн.

 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині від ...
Наступна новина: Прем’єр Грузії Іванішвілі ...

КОМЕНТАРІ