ДПС Волині: пільга зі сплати податку на нерухоме майно надається на будь - який із об’єктів житла

ДПС Волині: пільга зі сплати податку на нерухоме майно надається на будь - який із об’єктів житла

11.04.13 18:49 0 905
Громадяни можуть письмово звернутися до податкової інспекції за місцем проживання з проханням застосувати пільгу зі сплати податку на нерухоме майно на житловий об’єкт , в якому платник податків не проживає. Таку письмову заяву громадянин повинен подати не пізніше 1 липня 2013 року, - інформує сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.

Звернення про застосування пільги зі сплати податку на нерухоме майно подається особисто, або ж надсилається поштою з повідомлення про вручення та з описом вкладення чи засобами електронного зв’язку в електронній формі, але обов’язково з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством (лист ДПС України від 11.03.2013 року № 3724/6/17-3216 «Про особливості застосування пільги до об’єкта житлової нерухомості).

Звертаємо увагу, що відповідно до пп. 265.7.3 п. 265.4.Податкового кодексу України дозволяється зробити попередній розрахунок суми податку на нерухомість і вибрати той об’єкт нерухомості, який найбільш прийнятний, із погляду сплати такого податку до бюджету.

У ДПС Волині наголошують: сплачувати цей новий податок зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою житловою площею більше 120 і будинком, житлова площа якого перевищує 250 квадратних метрів.

Нагадаємо, що ставки податку на нерухоме майно встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості:

- для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 м2, ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

- для квартир, житлова площа яких перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 м2, ставка податку становить 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Відповідно до статті 8 Закону України від 06 грудня 2012 року „Про Державний бюджет України на 2013 рік” встановлений розмір мінімальної зарплати станом на 01 січня 2013 року в розмірі – 1147 гривень.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: Презентують межі парків ...

КОМЕНТАРІ