У Львові відбудеться форум для фахівців індустрії гостинності Lviv Hospitality Industry Forum (LHIF)

У Львові відбудеться форум для фахівців індустрії гостинності Lviv Hospitality Industry Forum (LHIF)

11.04.13 12:52 0 563
15-17 травня у Львові в готелі «Дністер» відбудеться дводенний форум для фахівців індустрії гостинності Lviv Hospitality Industry Forum (LHIF).

В рамках проведення Форуму обговорюватимуться питання іміджу Львова та Львівської області після проведення матчів Євро-2012, продажу та просування готельних і ресторанних послуг, управління персоналом у закладах розміщення.

Форум стане майданчиком, що об’єднає готельєрів і рестораторів з представниками міжнародних готельних мереж та світових компаній, що діють на ринку надання послуг розміщення. Відповідно до програми заходу відбудеться круглий стіл, на якому обговорюватиметься питання залучення світових мереж на готельний ринок Львова та Львівської області.

Окремим блоком обговорюватимуться питання формування цільових ринків, просування бренду, онлайн-маркетинг, а також роль соціальних мереж в розвитку індустрії гостинності.

Своїм досвідом ділитимуться професіонали та експерти як з України, так і іноземні гості. В рамках Форуму будуть проведені майстер-класи, тематичні бесіди, а також екскурсія містом для учасників та гостей заходу.

Детальну програму проведення Форуму, а також умови участі можна знайти на інтернет-сайті lhif.lviv.ua.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині для ...
Наступна новина: В Україні триває ...

КОМЕНТАРІ