На Львівщині віктор Шемчук ознайомився з роботою центральної диспетчерської обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

На Львівщині віктор Шемчук ознайомився з роботою центральної диспетчерської обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

11.04.13 14:28 0 594
Реалізовуючи завдання Президента України з реформування системи екстреної медичної допомоги, ми повинні забезпечити працівників екстреної медицини достойними робочими місцями та організувати роботу регіональної диспетчерської служби, яка цілодобово координуватиме діяльність всіх структурних підрозділів на території області. Про це 10 квітня, зазначив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук під час робочого візиту до центральної диспетчерської Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Керівник області ознайомився з роботою діючої диспетчерської, зокрема з особливістю прийняття викликів від населення та часом доїзду автомобілів швидкої допомоги. Він також оглянув стан реконструкції приміщення для влаштування регіональної централізованої диспетчерської та зустрівся із фахівцями служби екстреної допомоги.

Окрім цього, Віктор Шемчук переглянув Презентацію стратегії функціонування єдиної системи екстреної медичної допомоги області та обговорив проблемні питання у цій сфері, зокрема завершення ремонту центральної диспетчерської, особливості реалізації проекту «Вчасна допомога» та придбання нового автотранспорту. Він також оглянув спеціалізований реанімаційний транспорт обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Очільник Львівщини відзначив вкрай недостатнє забезпечення якісним автотранспортом системи екстреної медичної допомоги області. «Ми обов’язково прагнутимемо до того, щоб оновлювати парк машин швидкої допомоги. Адже на майже 69% авто, які перебувають в експлуатації, підлягають списанню або потребують капітального ремонту. Саме тому ми звертатимемось до Уряду країни, а також відшуковуватимемо власні кошти. Зокрема, використовуватимемо європейські гранди, щоб забезпечити працівників екстреної медичної допомоги достойним транспортом, який зможе виконувати свої функції на території області, зокрема й в гірських районах», – зазначив В.Шемчук.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ПАТ ...
Наступна новина: В Луцьку з 1 травня ...

КОМЕНТАРІ