На Рівненщині 8 років позбавлення волі — за контрабанду наркотиків

На Рівненщині 8 років позбавлення волі — за контрабанду наркотиків

11.04.13 15:52 0 621
У ході досудового слідства в кримінальному проваджені, зареєстрованого за ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 15, та ч. 2 ст. 305 КК (незаконне придбання, зберігання без мети збуту та контрабанда особливо небезпечного наркотичного засобу) старший прокурор відділу прокуратури Рівненської області та мешканець м. Костопіль уклали угоду про визнання винуватості останнього.

37-річний костопільчанин визнав свою вину в тому, що намагався перемістити через митний кордон України особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який придбав та зберігав без мети збуту.

Проте, чоловік свого злочинного умислу до кінця не довів, оскільки був затриманий у лютому 2013 року працівниками Служби безпеки України під час здійснення прикордонно-митного контролю на митному пості "Удрицьк" Рівненської митниці. Тоді правоохоронці вилучили у нього 244 г наркотичної речовини.

Прокуратурою області скеровано обвинувальний акт разом із угодою про визнання винуватості до Дубровицького районного суду, який 03.04.2013 затвердив угоду та призначив обвинуваченому міру покарання, обумовлену в цій угоді — 8 років позбавлення волі з конфіскацією наркотичних засобів, що були предметом контрабанди, та з конфіскацією усього належного йому майна.

Прес-служба прокуратури області

Довідково:

Кримінальним процесуальним кодексом України передбачено можливість укладення угоди про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим (ст. 468 КПК). Таке нововведення має за мету забезпечення принципу розумності строків, зменшення витрат на ведення досудового розслідування та судового процесу, а також забезпечення потерпілим права на швидке і повне відшкодування заподіяної шкоди.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ