На Рівненщині михайло Болотських за поглиблення співпраці з Добровільним пожежним товариством

На Рівненщині михайло Болотських за поглиблення співпраці з Добровільним пожежним товариством

11.04.13 12:14 0 564
Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій виступає за поглиблення всебічної взаємодії рятувальників Держслужби з фахівцями Добровільного пожежного товариства. Відповідне завдання він поставив заступникам начальників територіальних підрозділів ДСНС України.

«Добровільне пожежне товариство існує з 1957 року. На різних етапах становлення нашого відомства наша співпраця проводилась на дуже різних рівнях. Були періоди надзвичайно позитивного досвіду – коли ми працювали пліч-о-пліч. Були і більш прохолодні часи, коли взаємодія з Добровільним пожежним товариством відходила на другий план. ми повинні відновити традиції партнерства і створити ефективний механізм співробітництва», - наголосив Михайло Болотських.

Він також відзначив, що у найближчий час будуть розроблені детальні плани взаємодії двох структур. Вони будуть підписані і на рівні керівництва ДСНС України, і на рівні начальників територіальних підрозділів. На думку Голови Служби, це дозволить в рази покращити реагування рятувальників на пожежі, особливо у віддалених сільських місцевостях.

Звертаємо Вашу увагу, що Добровільне пожежне товариство – це сукупність сил і засобів громадських організацій, громадських фондів, підрозділів, створених за ініціативою місцевих громад, підприємств, установ, організацій для участі громадян на добровільній основі у забезпеченні дотримання вимог пожежної безпеки та здійсненні діяльності з попередження і гасіння пожеж.

Державна служба

з надзвичайних ситуацій
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ