На Рівненщині сплату податків вважати за почесний обов’язок

На Рівненщині сплату податків вважати за почесний обов’язок

11.04.13 09:47 0 619
Квартальний семінар з питань застосування норм Податкового кодексу України проведений в Сарненській МДПІ.

Відкриваючи семінар, начальник міжрайонної ДПІ Ярослав Мірковець насамперед подякував платникам податків за наповнення бюджетів усіх рівнів. Так, за січень – березень 2013 року Cарненською МДПІ зібрано до зведеного бюджету понад 12 млн. грн. платежів, що майже на 1,8 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2012 року.

До місцевих бюджетів мобілізовано коштів на 2,7 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Загальна сума надходжень до місцевого бюджету за січень – березень 2013 року складає понад 23 млн. гривень. Це при тому, що кількість документальних та фактичних перевірок значно зменшилася. Отже, співпраця та партнерські відносини між податківцями та платниками району приносять реальні результати.

Разом з тим, Ярослав Мірковець зазначив: «Ми в районі ще маємо таке негативне явище, як виплата заробітної плати у «конвертах». Такого роду ухилення від сплати податків негативно позначається на надходженнях до місцевих бюджетів. Разом з тим, така практика позбавляє громадян упевненості щодо їх соціальної захищеності з боку держави. Це свідоме ухилення від оподаткування - тому маємо спільними зусиллями подолати в районі це негативне явище». Насамкінець він побажав присутнім жити за європейськими стандартами і сплату податків вважати за почесний обов’язок.

Лектори ДПС у Рівненській області Тетяна Вакольчук та Сарненської МДПІ Зоя Аврамишина розповіли присутнім про новини податкового законодавства, порядок подання звітності за І-й квартал 2013 року.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині хто ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині з ...

КОМЕНТАРІ