Саакашвілі можуть допитати у справі про грузинсько-російський конфлікт 2008 року

Саакашвілі можуть допитати у справі про грузинсько-російський конфлікт 2008 року

11.04.13 11:10 0 586
Прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі заявляє, що президент Міхеїл Саакашвілі мав би з розумінням поставитися до можливого допиту у справі про причини російсько-грузинського воєнного конфлікту 2008 року. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Іванішвілі сказав в інтерв’ю журналістам, що «грузинський народ донині не знає правди про війну», а розслідування «не завдасть шкоди нічиєму іміджеві».

Міністр оборони Грузії Іраклі Аласанія заявляв, що його відомство розслідуватиме причини воєнного конфлікту, що стався у серпні 2008 року і після якого Росія визнала незалежність самопроголошених республік Південної Осетії та Абхазії, які майже вся світова спільнота вважає грузинською територією.

Кілька днів тому міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані повідомила про плани допитати президента і ще кілька чільних посадовців у справі про російсько-грузинську війну серпня 2008 року. За її словами, допит може відбутися тоді, коли Саакашвілі, термін якого завершується восени цього року, вже не буде президентом.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Асоціація міст України ...
Наступна новина: Північна Ірландія та Росія ...

КОМЕНТАРІ