Петро Колодій нагородив Ларису Крушельницьку найвищою нагородою Львівської облради

Петро Колодій нагородив Ларису Крушельницьку найвищою нагородою Львівської облради

12.04.13 08:47 0 462
11 квітня 2013 року на початку чергового пленарного засідання сесії голова Львівської обласної ради свободівець Петро Колодій нагородив відомого вченого-археолога, доктора історичних наук, професора, бібліотекознавця, почесного директора Львівської національної наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника Ларису Крушельницьку Відзнакою обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток науки, збереження історичної спадщини українського народу, активну громадянську позицію та з нагоди 85-річчя.

"Ця легендарна жінка – представниця українського шляхетського роду, який дав Україні багатьох відомих культурних та громадських діячів. І серед них – Ларису Крушельницьку, яка зробила вагомий внесок в українську історію та культуру. Як археолог Лариса Іванівна Крушельницька провела понад 50 археологічних експедицій, підсумком яких стали 206 наукових досліджень. Багато років вона очолювала Львівську наукову бібліотеку імені Василя Стефаника, яку врятувала від занепаду. Пані Лариса відома сучасникам як письменниця, яка присвятила свою творчість викриттю злочинів комуністичного режиму. Зрештою, усе її життя, життя її великої родини – це дзеркало епохи, це історія, сповнена драматизму, протистоянь, боротьби добра зі злом та перемоги вічних цінностей.

Вітаючи славетну ювілярку, ми бажаємо їй міцного здоров'я, довгих років активної громадської діяльності та вручаємо найвищу нагороду Львівської обласної ради – відзнаку обласної ради", – сказав Петро Колодій під час вітання Лариси Крушельницької в сесійній залі Львівської обласної ради.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ITF Туніс. Закарлюк ...
Наступна новина: Волинські податківці у ...

КОМЕНТАРІ