Львівські депутати затвердили Програму соціального захисту ветеранів УПА

Львівські депутати затвердили Програму соціального захисту ветеранів УПА

12.04.13 08:01 0 396
11 квітня 2013 року під час сесії Львівської міської ради депутати затвердили спеціальну Програму соціального захисту ветеранів Української Повстанської Армії. За відповідне рішення проголосували 60 депутатів.

Як повідомив голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак, затверджена програма визначає основні засади соціального захисту українських повстанців. Фінансування програми буде здійснюватися коштом міського бюджету.

"Також ухвалою ми утворили спеціальну комісію з питань встановлення статусу ветеранів Української Повстанської Армії, що дає право на пільги (допомоги, компенсації) за рахунок міського бюджету, та затвердили її персональний склад. Зокрема, членами цієї комісії будуть депутати-свободівці Юрій Наумко, Тарас Семущак та Лариса Василишин. Окрім цього, ми затвердили "Положення про щомісячну доплату до пенсії ветеранам Української Повстанської Армії" та встановили, що надбавки до пенсії виплачуються після набрання чинності цієї ухвали без подання заявниками додаткових звернень та документів", – зазначив Маркіян Лопачак.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільщина ...
Наступна новина: Чернівці: Графік засідань ...

КОМЕНТАРІ