На Рівненщині обласна влада продовжує співпрацю з ЮНІСЕФ

На Рівненщині обласна влада продовжує співпрацю з ЮНІСЕФ

12.04.13 08:52 0 477
На Рівненщині стартував черговий проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Впроваджуватимуть його у Млинівському, Острозькому, Сарненському та Рокитнівському районах. Відповідну заяву про наміри щодо підтримки проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини» підписали заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад та голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо. У його рамках відбуватиметься інформаційно-просвітницька робота із майбутніми батьками. Окрім цього, лікарі, які консультують пацієнтів щодо планування вагітності, безпечних пологів, здоров’я та розвитку дітей, зможуть підвищити кваліфікацію.

Рівненщина готова створювати середовище для розвитку дітей, заявила Юкіе Мокуо, пояснюючи намір співпраці Дитячого фонду ООН із обласною владою. Адже вже декілька років поспіль Рівненщина є одним і регіонів-лідерів за народжуваністю. До того ж дедалі більше подружніх пар погоджується на партнерські пологи. Окрім цього, в області найнижчий відсоток жінок, які народжують у підлітковому віці та мають небажану вагітність. Відтак, Рівненщина може бути своєрідною моделлю щодо репродуктивного здоров’я для решти регіонів України, адже досягла вагомих результатів у цій сфері, резюмувала голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

За словами Світлани Сад, даний проект - це успішне продовження співпраці Рівненщини з Представництвом ЮНІСЕФ в Україні, розпочатої у 2009 році. Зокрема, за його сприяння, обласний перинатальний центр отримав медобладнання майже на півмільйона гривень, а медики змогли підвищити свій фаховий рівень. Адже Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні є партнером Нацпроекту «Нове життя», ініційованого Президентом України. Також, за підтримки фонду, на Рівненщині створюється обласна мережа Тато-шкіл, на базі обласної дитячої консультативної поліклініки запрацювала «Клініка, дружня до молоді», а в селі Цепцевичі Сарненського та селі Томашгород Рокитнівського району розпочали роботу потужні сімейні центри. Загальна вартість інвестицій ЮНІСЕФ у Рівненську область становить майже 3 мільйони гривень.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Буковині мешканець ...
Наступна новина: Михайло Болотських: ...

КОМЕНТАРІ