Про це після матчу у Турині розповів головний тренер мюнхенців Юпп Хайнкес, повідомляє офіційний сайт УЄФА.
"Футболістам непросто сконцентруватися на матчі через чотири дні після перемоги у чемпіонаті країни. У перші 20 хвилин це серйозно позначилося на грі. Ми часто втрачали м'яч, допускалися помилок", - сказав він.
"Поступово нам вдалося взяти гру під контроль, а у другому таймі ми вже виглядали помітно краще. У підсумку повністю заслужили перемогу", - додав тренер.
За словами Хайнкеса, "Баварію" багато хвалили останні кілька тижнів, але у грі його підопічні повинні були абстрагуватися від схвальних слів.
"Ми проводимо дуже хороший сезон і досить часто показуємо яскраву та видовищну гру. Ми стали чемпіонами Німеччини, але у нас є й інші цілі. Подивимося, чи перебуваємо ми на тому ж рівні, що і "Реал" з "Барселоною", - зауважив він.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Основні заходи після ...
Наступна новина: На Львівщині на розгляд ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав