Хмельниччина: є питання про податки? Звертайтесь до нас!

Хмельниччина: є питання про податки? Звертайтесь до нас!

12.04.13 10:13 0 457
Державна податкова служба у Хмельницькій області представляє новий сервіс для бізнес-активу регіону – «Замов консультацію».

Якщо бажаєте отримати кваліфіковані роз'яснення з нарахування чи сплати податків або ж інших питань, що належать до компетенції відомства – зателефонуйте до центру обслуговування платників податків і замовте консультацію від найкращих фахівців податкової у зручний для вас час.

«Аби усі без виключення підприємці краю отримували належний сервісний супровід при виконанні свого конституційного обов’язку перед державою – наповнення бюджету, в області створена сучасна комфортабельна мережа із 19 центрів обслуговування платників податків. Рухаючись далі у європейському сервісному тренді, наразі ми для зручності бізнесу розширюємо перелік послуг, що надаються у центрах. Новий сервіс «Замов консультацію» стане надійним асистентом для підприємців краю, адже «живе» спілкування з найкращими фахівцями служби у зручний для платників час – буде запорукою ритмічної й системної сплати податків», – відзначає заступник голови ДПС у Хмельницькій області Сергій Романов.

Про це повідомив медіа-центр ДПС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Україні триває ...
Наступна новина: На Житомирщині рятувальники ...

КОМЕНТАРІ