Сергій Ющак: Ми всі різні, але наші права - мають бути рівними

Сергій Ющак: Ми всі різні, але наші права - мають бути рівними

13.04.13 10:22 0 659
Заступник голови облдержадміністрації Сергій Ющак провів засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

«Ці питання на надзвичайно актуальні, тому роботу необхідно активізувати, - сказав він, розпочинаючи засідання. - Ми повинні навести порядок біля себе: облаштувати пандуси та понизити бордюри поблизу державних та соціальних установ. Такі роботи не потребують серйозних фінансових затрат, вони потребують вольового рішення. Необхідно зробити дорожню карту і рухатись по ній, при цьому постійно контактуючи з громадськими організаціями».

Сергій Ющак повідомив, що найкраще забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери налагоджене в Луцьку: «Є фінансовий ресурс, а соціальні служби обласного центру працюють наполегливіше, порівняно з іншими містами обласного підпорядкування. Я сподіваюсь, що міські голови та депутатський корпус Ковеля, Нововолинська та Володимира-Волинського не залишаться осторонь цієї проблеми. Всі зусилля повинні базуватись на основному постулаті конвенції «Про захист прав інвалідів»: ми всі різні, але наші права – мають бути рівними».

Для забезпечення безперешкодної доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Луцьку працює десять звукових світлофорів. На міських маршрутах громадського транспорту здійснюють перевезення 18 одиниць транспорту, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема 10 автобусів та 8 тролейбусів. Цьогоріч планується облаштування пандусів у житлових будинках для шести інвалідів-візочників, що мешкають на першому поверсі.

 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: У МВФ наразі не можуть ...
Наступна новина: У реформуванні ...

КОМЕНТАРІ