США оприлюднять імена росіян зі «списку Магнітського»

США оприлюднять імена росіян зі «списку Магнітського»

13.04.13 14:41 0 411
США планують оприлюднити імена громадян Росії, яких вважають причетними до порушення прав людини. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Ці особи матимуть фінансові санкції та візові обмеження в рамках нового закону. Список відповідає схваленому Сенатом США «закону Магнітського», але включає також імена російських чиновників, причетних до інших імовірних зловживань.

Рішення оприлюднити ці дані вже викликало гнів з боку Росії, яка загрожує вжити заходів у відповідь.

Сергій Магнітський, російський юрист, який працював для західного інвестиційного фонду Hermitage Capital, помер у 2009 році у слідчому ізоляторі в Москві у віці 37 років від серцевих проблем. Російські правозахисники стверджують, що представники влади свідомо ігнорували поганий стан його здоров’я, щоб змусити його замовкнути.

Магнітський потрапив за ґрати, звинувачений у розробці схеми уникнення російських податків для свого замовника, фонду Hermitage Capital. Йому висунули це звинувачення по тому, як юрист заявив, що встановив цілком протилежне: за його даними, суму в 230 мільйонів доларів, що її фонд уже сплатив як податки, викрали з російського бюджету посадовці Міністерства внутрішніх справ Росії, податкової адміністрації та інших державних органів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ