«Питання співпраці з бізнесом та громадськістю є пріоритетним і в роботі Міністерства доходів і зборів. Адже саме таким шляхом можна оперативно вирішувати ті конкретні проблеми, з якими стикаються представники малого, середнього і великого бізнесу. А це, в свою чергу, даватиме імпульс для розвитку підприємств, які забезпечують створення нових робочих місць та зростання внутрішнього виробництва в Україні. Лише шляхом діалогу та поєднання зусиль всіх соціальних партнерів нам вдасться знайти виважені та дієві рішення, які дозволять підвищити ефективність взаємовідносин людей праці і працедавців. З цією метою розроблено та ухвалено на державному рівні Концепцію державно-приватного партнерства. Реалізуючи єдиний план, бізнес і влада зміцнять Україну як глобального гравця в Європі та світі», - зазначив перший заступник голови ДПС Анатолій Сташко.
Присутні на заході визнали, що необхідно ретельніше відстежувати тенденції ринку праці та прогнозувати його потреби. А це можливо завдяки постійній комунікації керівників вищих навчальних закладів із роботодавцями. Аби молодь залишалася навчатися, а потім і працювати в Україні, керівництву закладів необхідно постійно оновлювати навчальні програми, враховуючи при цьому вимоги й потреби ринку праці.
Так, нині на Рівненщині не вистачає фахівців робітничих професій. Крім того, зважаючи на поступовий стабільний розвиток сільського господарства, Рівненщина потребує і кваліфікованих кадрів у сфері АПК, в тому числі, агрономів, інженерів, технологів, а також фахівців-управлінців, які могли б успішно організувати бізнес на селі.
Голова обласної ради Юрій Кічатий подякував всім небайдужим до вирішення гострої соціальної проблеми і вручив Почесні грамоти переможцям конкурсу «Кращий роботодавець року».
Про це повідомив медіа-центр ДПС у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинь: облаштовуємо ...
Наступна новина: Фермер з Хмельниччини ...