Чернівчанин став призером Прем’єр-ліги карате в Тюмені

19.04.13 14:15 0 1857
Чернівецький каратист Євген Мотовилін піднявся на п’єдестал пошани на етапі Прем’єр-ліги KARATE1 в Росії (Тюмень), де змагались 242 атлети з 24-х країн (в тому числі 8 – з України, серед яких один – з Чернівців).

Євген Мотовилін виступав у категорії куміте +84 кг (22 атлети з 9 країн). У першому колі суперником Євгена був Elmin Sabotic (Люксембург): основний час 0-0 (за рішенням суддів – 5:0 на користь українця). У другому – член національної збірної Азербайджану, срібний призер Чемпіонату світу 2012 року та бронзовий призер Чемпіонату світу 2010 року Shahin Atamov: поступився 0:2. Атамов пробився до фіналу, завдяки чому Мотовилін продовжив змагання у втішних поєдинках. У підсумку наш спортсмен став бронзовим призером.

Цей виступ дозволив чернівчанину піднятися у загальному рейтингу Всесвітньої федерації карате (до цього етапу – 21 позиція), так і в рейтингу КАРАТЕ1- 2013 (до цього етапу – 12 позиція). У командному заліку Україна посіла 8 місце. Окрім Євгена Мотовиліна, медалі у Тюмені вибороли Станіслав Горуна (Львів, куміте – 75 кг – 2 місце), Жанна Мельник (Київ, куміте – 55 кг – 3 місце), Аніта Серьогіна (Одеська обл., куміте – 61 кг – 3 місце).

Для Євгена Мотовиліна це вже не перший успішний виступ в сезоні на етапах Прем’єр-ліги: 3-й на AUSTRIA OPEN karate1, 5-й на DUTCH OPEN karate1 і 3-й на Тюмень karate1.

Источник: stroyka.tyumen.tv
Попередня новина: В Луцьку звіт колективів ...
Наступна новина: На Рівненщині дільничний ...