Спортсмени Львівщини – найкращі на чемпіонаті світу з гирьового спорту!

19.04.13 19:07 0 774
14-16 квітня в столиці Узбекистану місті Ташкенті відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. У складі збірної команди України змагалося семеро найкращих українських спортсменів-гирьовиків, серед яких троє представляли львівську школу гирьового спорту.

Чемпіонами світу у відповідних вагових категоріях стали львів’яни: Володимир Андрейчук (вагова категорія до 70 кг, Збройні сили України) та Олексій Котвінський (вагова категорія до 65 кг, ФСТ «Динамо»). Срібну медаль чемпіонату світу виборов Дмитро Воробей (вагова категорія до 75 кг, ФСТ «Динамо»).

В командному заліку збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, випередивши команди Білорусі та Казахстану.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів-гирьовиків різних вікових груп, які представляли збірні команди 9 країн світу.