розповів, що колектив «Київстару» постійно опікується цим затишним куточком міста. Тут вони встановили лавки для відпочинку лучан, а біля них -урни для сміття. На лавках розміщений логотип компанії, а тому її працівники дбають, щоб там щодень було чистенько.
учасники толоки підфарбовували і помили лавки, загребли залишки сухої трави, перекопали землю і досіяли траву у місцях, де її затоптали. «Працівники ПАТ «Київстар» позитивно ставляться до того, що іноді доводиться попрацювати з лопатою і граблями, адже ми маємо жити в чистому і затишному місті», – зауважив керівник Луцького відділення.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Красному Саду ...
Наступна новина: Віктор Шемчук привітав ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим