На Івано-Франківщині тисменицькі футболісти вдруге переможці

25.04.13 11:47 0 854
Команда Тисменицької районної організації ВФСТ «Колос» (капітан Роман Дмитрів, с.Старий Лисець) виборола перше місце у Чемпіонаті обласної організації серед збірних команд районів з міні-футболу, що відбувся 05-07 квітня 2013 року у селищі Ворохта. Переможців в особі голови районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Степана Долика привітали керівники району – голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Росіцький та голова Тисменицької районної ради Володимир Семенів.

Тисменицька збірна – беззаперечний лідер цього чемпіонату, адже вдруге здобуває найвищу винагороду із двох можливих: змагання започатковані минулого року. У фіналі тисменичани зустрілися із командою із Городенківського району та перемогли із рахунком 2:0. М’яч у ворота суперника забили на 7 хвилині матчу Юрій Іванишин та на 12 хвилині – Василь Царук із Підлісся. До речі, голкіпер команди Андрій Вандзіляк (с. Ямниця) визнаний кращим воротарем фінальної частини змагань.

За зайняте перше місце команда нагороджена кубком, а учасники – медалями, дипломами та вимпелами.