Представниця Львівщини Тамара Дичко – бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед кадетів

25.04.13 17:08 0 964
У чеському місті Тепліце завершився континентальний кубок з дзюдо серед кадетів. Збірна команда України фінішувала на цьому турнірі з п’ятьма бронзовими медалями.

Успішно у складі збірної команди України на цих представницьких змаганнях виступила вихованка висококваліфікованого тренера Тетяни Сергіївни Гаврилової із СДЮШОР «Богатир» Тамара Дичко, яка у ваговій категорії 70 кг виборола «бронзову» нагороду.

У кубку Європи U18 в Тепліце змагалося понад молодих 700 спортсменів з 33 країн. Українська команда з п’ятьма бронзовими нагородами посіла 14 місце в медальному заліку. Найкращий результат на чеських татамі продемонструвала збірна Німеччини – 6 золотих, 3 срібних і 7 бронзових нагород.

Окрім Тамари Дичко на третю сходинку європейського п’єдесталу пошани піднялися також українці: Артем Лесюк (50 кг, Київ), Каро Марандян (55 кг, Кременчук), Резо Месаблішвілі (73 кг, Київ), Олександр Логвиненко (90 кг, Керч).