Міжнародна громадська організація «Дім Свободи Україна» розпочала співпрацю з Громадською радою при міліції Львівщини

Міжнародна громадська організація «Дім Свободи Україна» розпочала співпрацю з Громадською радою при міліції Львівщини

27.04.13 15:02 0 1043
Представники Міжнародної громадської організації «Дім Свободи Україна» 3 квітня 2013 року розпочала співпрацю з членами Громадської ради при ГУ МВС України у Львівській області.

Вказана співпраця підтримана європейською Комісією, спрямованою на впровадження євростандартів у межах системи кримінального правосуддя в Україні на етапі затримання та проведення досудового слідства.

Розглядаючи введення в дію з 20 листопада 2012 року нового Кримінального процесуального кодексу України як важливий крок на шляху реформування кримінальної юстиції, у межах вказаного проекту визначено наступні завдання:

1) проведення порівняльного дослідження ситуації в ізоляторах тимчасового тримання та СІЗО щодо належного дотримання прав затриманих до і після введення в дію нового КПК;

2) організація широкого експертного обговорення за результатами дослідження та вироблення практичних рекомендацій для відповідних державних органів;

3) підвищення рівня обізнаності громадськості про новий КПК України шляхом проведення широкої інформаційної кампанії через засоби масової інформації;

4) організація лобіювання вироблених рекомендацій у парламенті і відповідних органах державної виконавчої влади у галузі реформування кримінального судочинства.

У межах проекту 25 квітня поточного року було проведено дослідження у вигляді фокус-груп на тему «Вплив нового Кримінального процесуального кодексу України на ситуацію з дотриманням прав і свобод громадян на етапі затримання та проведення досудового слідства». До участі у вказаному заході були залучені слідчі райвідділів міста Львова.

Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Житомирщині сотні ...

КОМЕНТАРІ