На Чернігівщині вшанували вогнеборців-ліквідаторів

На Чернігівщині вшанували вогнеборців-ліквідаторів

28.04.13 17:32 0 393
26 квітня співробітники Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вшановували вогнеборців-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Під час заходу начальник Управління полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк зазначив, що в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, проявляючи героїзм та відвагу, брали участь 343 працівники пожежної охорони Чернігівщини. Подвиг, який здійснили ліквідатори, назавжди залишиться у пам’яті нащадків. За словами Вадима Шулюка, рятувальники Чернігівщини завжди підтримуватимуть ветеранів служби, сім’ї померлих ліквідаторів й надаватимуть допомогу у вирішенні соціально-побутових питань.

Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Віктор Добриця за дорученням колективу зборів звернувся до керівництва Управління ДСНС з клопотанням присвоїти Прилуцькому державному пожежно-рятувальному загону №5 ім’я померлого полковника Івана Олексійовича Дрижака, який був засновником цього підрозділу, а під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС очолював зведений загін пожежної охорони Чернігівської області.

Полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк дав відповідним службам доручення вивчити та вирішити підняте ветеранами клопотання. Крім того, від імені голови Чернігівської обласної ради вручив почесні грамоти з пам’ятними знаками ветеранам Віктору Добриці та Юрію Савченку, а ще 5 ліквідаторів заохочені грамотами обласного Управління ДСНС.

По закінченню зустрічі, відбулося покладання квітів до "Меморіалу Пам’яті" на фасаді Управління, а також біля меморіального каменя на вулиці, названій на честь померлого пожежника-ліквідатора підполковника Анатолія Григоренка та на кладовищі до могил ліквідаторів.

Керівництво та особовий склад Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області поклали квіти на Алеї Героїв біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проходили за участю керівництва обласної державної адміністрації, обласної ради, міськвиконкому, відомчих організацій та громадськості.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ