На Львівщині жовківські свободівці розповсюдили в школах району спецвипуск газети, присвячений дивізії "Галичина"

На Львівщині жовківські свободівці розповсюдили в школах району спецвипуск газети, присвячений дивізії "Галичина"

28.04.13 18:51 0 536
У рамках відзначення 70-ої річниці з дня створення української дивізії "Галичина", активісти Жовківської районної організації ВО "Свобода" видали тематичний спецвипуск газети "Свобода. Жовківщина" – "Дивізія "Галичина" – воїни, як леви". На сторінках випуску можна прочитати інформацію про мотиви створення "Галичини", військові операції за участю українських дивізійників, а також їхню долю після завершення війни.

Спецвипуск газети розповсюдили по школах району, де також учням продемонстрували тематичний документальний фільм "У рамках долі".

Ініціатор проведення таких просвітницько-виховних акцій, депутат Жовківської районної ради свободівець Ігор Іванюк зазначив: "Самопожертва вояків дивізії "Галичина", які без вагань ставали до зброї заради далекої перспективи створення української держави, засвідчила цінність власної та національної свободи. Ці свідомі українці, які йшли в бій, не боячись ані чисельніших сил ворога, ані тортур, ані смерті, вражають своїм героїзмом. ми, як ніколи, повинні жити за їхнім взірцем. Ми мусимо завжди і всюди залишатись вірними національній ідеї, адже саме тепер, коли самостійність України знову опинилася під загрозою, прийшов час українській молоді стати до розбудови вільної української держави, аби не допустити повторення трагічних сторінок історії Української Держави".

Нагадаємо, що такі заходи Жовківська районна організація ВО "Свобода" уже традиційно проводить у загальноосвітніх школах району. Так від початку цього року було розповсюджено тематичні спецвипуски до вшанування пам'яті Героїв Крут та Командира УПА Романа Шухевича.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На Львівщині розпочалися ...

КОМЕНТАРІ