Між облдержадміністрацією та Житомирською дирекцією «Укрпошти» підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг

Між облдержадміністрацією та Житомирською дирекцією «Укрпошти» підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг

28.04.13 21:55 0 421
25 квітня під час спільного засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування голова облдержадміністрації Сергій Рижук і керівник Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Нечипорук підписали Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Меморандум засвідчує наміри сторін створити для споживачів ефективні механізми доступу до адміністративних послуг, закріпивши прозорість процедури та легкість отримання результату.

Така співпраця забезпечить зменшення інвестиційних витрат органами влади та підвищить рівень обслуговування населення області. Доцільність цього вже підтверджена досвідом поштових адміністрацій країн СНД (Росії, Молдови та Казахстану) і далекого зарубіжжя (Швейцарії, Італії, США).

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук, наголошуючи на важливості співробітництва з «Укрпоштою» у зазначеному напрямку, зауважив: «Ефективна взаємодія пошти та влади сприятиме створенню доступних і звучних умов отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами на всій території області, у тому числі у сільській місцевості, підвищенню інформованості населення про адмінпослуги, оптимізацію видатків державного і місцевих бюджетів на створення мережі доступу, економії особистого часу та транспортних витрат громадян нашої області».

Керівник Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Нечипорук зазначив, що виконання поштою окремих етапів цього процесу дозволить вирішити питання наближення адміністративних послуг до населення та суттєво зменшити навантаження на органи самоврядування. «Підставами для такої співпраці є те, що Житомирська область представлена найбільшою поштовою мережею в державі – 565 відділень поштового зв’язку, із яких 453 – у сільській місцевості та 36 пересувних відділень, які обслуговують 395 сільських населених пунктів», – пояснив він.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівська обласна рада ...
Наступна новина: На Рівненщині в ...

КОМЕНТАРІ