Угода про асоціацію з ЄС позбавить Україну перспективи вступу до Митного союзу назавжди – радник Путіна

Угода про асоціацію з ЄС позбавить Україну перспективи вступу до Митного союзу назавжди – радник Путіна

29.04.13 09:09 0 488
Радник російського президента Сергій Глазьєв заявив, що створення зони вільної торгівлі України з Євросоюзом закриє Києву двері до Митного союзу. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом закриває назавжди можливість участі у Митному союзі з Росією, Білоруссю та Казахстаном. Це головна проблема, яка має вас хвилювати. Це рубікон, перейшовши який, Україна вже ніколи не зможе бути учасником Митного союзу», – повідомив він в ефірі телеканалу «Інтер».

Глазьєв наголосив, що Україна отримає багато вигод у разі приєднання до Митного союзу, для неї відкриються ринки та ресурси. Крім того, за його словами, в цьому об’єднанні серед країн-учасниць існує повна рівність в ухваленні рішень.

У разі створення зони вільної торгівлі України з ЄС, зазначив радник президента Росії, країни Митного союзу захищатимуть свій ринок від напливу європейського імпорту.

Україна і ЄС планують підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі в листопаді 2013 року. Також Україна веде переговори з Росією про одержання статусу спостерігача в Митному союзі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Львівщині олега ...

КОМЕНТАРІ