Під завалами будівлі, що обвалилася в Бангладеш, знайшли живими ще 19 людей

Під завалами будівлі, що обвалилася в Бангладеш, знайшли живими ще 19 людей

29.04.13 10:37 0 944
Рятувальники, які з 24 квітня розбирають завали після обвалення будівлі в передмісті столиці Бангладеш Дакки, знайшли живими 19 чоловік, повідомляють місцеві ЗМІ. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Уряд обіцяє продовжувати рятувальну операцію, «доки не буде знайдено останнього з тих, хто опинився під завалами». Рятувальникам і добровольцям допомагають військові. Напередодні повідомлялося, що на одному з поверхів будівлі вдалося знайти близько 50 людей, які вижили.

За останніми даними, кількість жертв обвалення будівлі, де було розташовано кілька фабрик з пошиття одягу, банк і безліч магазинів, досягла 340 чоловік. За даними поліції, зниклими безвісти вважаються близько 840 людей. Всього на момент обвалення в комплексі Rana Plaza працювало близько 3,5 тисяч співробітників, в основному жінок.

У Саварі та ряді районів Бангладеш відбулися багатотисячні акції протесту працівників фабрик з виробництва одягу − люди звинувачують владу і корпорації в тому, що ті ігнорують забезпечення безпеки праці.

Повідомлялося про арешт власників фабрик, розташованих у комплексі, а також затримання інженерів, які схвалили будівництво будівлі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Рівненщині відтепер ...

КОМЕНТАРІ