У Львові розпочинається місячник здачі зброї

У Львові розпочинається місячник здачі зброї

30.04.13 16:56 0 578
На Львівщині з 1-го по 31 травня 2013 року проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, що незаконно зберігаються населенням.

Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної і адміністративної відповідальності.

Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Якщо громадяни в зазначений термін здадуть в органи внутрішніх справ мисливську вогнепальну, газову, холодну зброю, спецзасоби вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, то після проведення додаткової перевірки зброї, її технічного стану, оформлення відповідних документів та наявності законодавчих підстав вони зможуть, за бажанням, зареєструвати їх у свою власність.

Детальнішу інформацію про місячник добровільної здачі зброї можна буде отримати у працівників дозвільної системи або дільничних інспекторів міліції.

Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Українські гімнастки ...
Наступна новина: Борис Клімчук: Сподіваємося ...

КОМЕНТАРІ