Василь Берташ обговорив Концепцію розвитку Рівненщини з народними депутатами України

Василь Берташ обговорив Концепцію розвитку Рівненщини з народними депутатами України

30.04.13 09:53 0 1247
Голова облдержадміністрації запропонував народним обранцям конструктивно співпрацювати задля покращення добробуту краян. Тож на зустрічі з керівництвом області побували Микола Кучерук, Юрій Вознюк, Валентин Королюк та Микола Сорока.

«Я поважаю вибір жителів області, поважаю всіх народних депутатів України і вважаю, що ми разом маємо працювати для людей. Адже їх передусім цікавить не політика, а будівництво шкіл, дитсадків, медичних і спортивних закладів, доріг та інших соціально важливих об’єктів. Водночас Рівненщина – дотаційна область, і для одержання потужних інвестицій із держказни необхідна узгоджена позиція та лобіювання від нардепів», – наголосив Василь Берташ. За його словами, актуальною для регіону залишається також проблема нелегального видобутку бурштину, вирішити яку необхідно на законодавчому рівні. Разом із тим, у Концепції розвитку регіону увага приділена залученню інвестицій і створенню нових робочих місць, що також неможливо без політичної стабільності. Натомість від економічного розвитку регіону залежить виконання всіх соціальних програм, підкреслив очільник області.

Народні депутати України подякували голові облдержадміністрації за запрошення до співпраці. Подальший узгоджений план дій мають намір обговорити детальніше по кожному виборчому округу окремо. Для цього їм запропонували ознайомитися з розробленими концепціями розвитку територіальних громад. Народний депутат України Микола Сорока підсумував, що шня зустріч уже стала першим кроком до конструктивної співпраці. А в перспективі всім обранцям від Рівненщини вистачить мудрості підписатися під зверненням у будь-яку установу, аби вирішити проблеми регіону. Тож він запропонував головам обласної адміністрації і ради визначити першочергові питання, над якими необхідно працювати спільно.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На засіданні комісії з ...
Наступна новина: На Львівщині 60-річний ...

КОМЕНТАРІ