«Минулого року, в області, за рахунок власних коштів забезпечили соціальним житлом 23 дитини-сироти, які випустилися із інтернатних закладів освіти і не мали власного помешкання. У 2013 ми продовжуємо цю добру справу», - наголосив Борис Клімчук.
Нагадаємо, у червні 2012 році Волинь однією із перших в державі прийняла регіональну програму із забезпечення дітей-сиріт соціальним помешканням. Кошти виділялися з обласного та районних бюджетів. Зокрема, з обласної казни торік спрямовано на ці цілі 1 млн 140 тис. грн, таку ж суму – з районних та міських бюджетів.
Прес-служба облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Під час акції з ...
Наступна новина: Страйк у Греції зірвав ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим