Легка атлетика: вдалий початок літнього сезону

02.05.13 15:13 0 857
Чемпіонатом України серед спортивних шкіл 25-26 квітня у Ялті розпочато серію літніх стартів легкоатлетів.

У складі збірної команди області — вже традиційно призери та переможці, вихованці наших відділень школи олімпійського резерву та обласної ДЮСШ “Динамівець”.

Так, житомирянка Марина Ячнік (Житомирська обласна СДЮСШОР, тренери — Микола Денисов та Інна Євсеєва) здобула “золоту” медаль у бігу на 100 м з бар\'єрами з результатом 14,35 сек., виконавши норматив кандидата у майстри спорту України та здобувши право представляти Україну на молодіжному чемпіонаті світу, що незабаром відбудеться у Голландії.

Крім того, серед здобутків Марини на чемпіонаті України у Ялті - “срібло” з бігу на 200 м.

Очікуваними, але від того не менш приємними є медалі Бердичівських відділень стрибків у висоту. Весь молодіжний український п\'єдестал пошани серед хлопців — у бердичівлян, вихованців Ігоря Лонського, обласної ДЮСШ “Динамовець”:

І місце - Олександр Баранніков (2 м 07 см);

ІІ місце — Владислав Мазур (2 м 06 см);

ІІІ місце — Дмитро Нікітін (1 м 95 см).

Серед дівчат на секторі стрибків у висоту лідерство теж утримує Бердичівське відділення обласної СДЮСШОР. Перше місце з результатом 1 м 76 см здобула бердичівлянка Ірина Миронюк, а її рідна сестра Карина була п\'ятою (тренер — Олександр Михальченко).