Очільник області зустрівся з начальником Державної екологічної інспекції в області Леонідом Бурковським, начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Сергієм Гороновичем, директором Департаменту фінансів облдержадміністрації Валерієм Дудком, начальником управління охорони здоров'я облдержадміністрації Галиною Васильковою.
Про це повідомили у Чернігівській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Івано-Франківську ...
Наступна новина: На Тернопільщині ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим