Іран засудив удар Ізраїлю в Сирії

Іран засудив удар Ізраїлю в Сирії

07.05.13 12:56 0 953
Міністерство закордонних справ Ізраїлю засудило в неділю повітряний удар Ізраїлю в Сирії, про який заявили сирійські засоби інформації. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Речник МЗС Ірану Рамін Мегманпараст у заяві звинуватив Ізраїль в «агресії» і у «прорахованій спробі дестабілізувати регіон».

У Сирії державні засоби інформації звинуватили в неділю Ізраїль у завданні ракетного удару по військовому науково-дослідницькому центрові на околиці столиці Дамаска. За повідомленнями, в місці, де розташований центр Джамрая, а також на сусідніх складах озброєнь у ніч на неділю дійсно сталися вибухи. Офіційних заяв із цього приводу не робили ні влада Сирії, ні Ізраїль.

Якщо заява підтвердиться, йтиметься вже про другий удар Ізраїлю в Сирії за кілька останніх днів. У ніч на п’ятницю, за неофіційними повідомленнями, Ізраїль завдавав такого удару по вантажеві ракет, призначених для антиізраїльського войовничного руху «Хезболла» в Лівані. Про той удар офіційних повідомлень теж не було.

У січні Ізраїль, як виглядає, вже завдавав ударів у Сирії і по центрові Джамрая під Дамаском, і по іншій автоколоні з вантажем ракет для «Хезболли», і тоді Іран так само засуджував його.

Радикальний ісламістський шиїтський рух «Хезболла» («Партія Аллаха») діє в Лівані і як політична партія антиізраїльського спрямування, і як збройне угруповання, яке має майже що регулярну армію. Він користується широкою підтримкою Ірану і влади Сирії. Рух брав участь у низці воєнних конфліктів із Ізраїлем, зокрема, у війні 2006 року. Ціла низка держав світу, і західних, і частина арабських, вважають його терористичною організацією.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Блохін визначився із ...
Наступна новина: Дель Понте: зібрані ООН ...

КОМЕНТАРІ