Голова Львівської ОДА зустрівся з керівниками провідних підприємств Тюрінгії

Голова Львівської ОДА зустрівся з керівниками провідних підприємств Тюрінгії

07.05.13 18:28 0 349
3 травня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з керівництвом Торгово-промислової палати Ерфурта та провідними підприємцями Вільної держави Тюрінгія ФРН. Участь у зустрічі з німецької сторони також взяли керуючий ТПП Ерфурта Геральд Груссер, а також керуючий департаментом інновацій, міжнародного розвитку та відновлюваних джерел енергії Бетлеф Ройтер.

Сторони розглянули стан та перспективи розвитку вітрової та сонячної енергетики, а також впровадження альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Також було обговорено перспективи напрацювання спільних проектів та їх реалізації на території Львівської області, зокрема щодо використання альтернативних видів палива взамін традиційних.

Голова облдержадміністрації також зустрівся із керівництвом компанії K-UTEC AG, яка спеціалізується на видобутку та обробці калійних солей. Представники компанії розповіли про значний досвід, котрий було накопичено під час практичних досліджень і розробки нових методів, розвідки родовищ та експертизи сировини. Учасники зустрічі обговорили основні сфери діяльності, в котрих можна було б налагодити співпрацю.

Окрім цього, Віктор Шемчук відвідав та ознайомиться з роботою найбільших підприємств Тюрінгії у галузі сільського господарства, зокрема тих, котрі спеціалізуються на виробництві молочної та м’ясної продукції. Очільник Львівщини обговорив можливості створення нових господарств, для роботи яких застосовуватиметься сировина регіонального виробництва. Одним із важливих питань під час згаданих зустрічей також стали розвиток кластерних форм господарювання, будівництво елеваторів для зберігання зерна та інші проекти.

Також В.Шемчук поінформував керівників сільськогосподарських підприємств Тюрінгії про те, що на Львівщині для надання консультацій інвесторам діє Контактний координаційний центр щодо залучення та реалізації інвестиційних проектів та запросив ознайомитись із діяльністю науково-технологічного парку «Яворів», одним із пріоритетів якого є сільське господарство.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луческу: Матч пройшов ...
Наступна новина: Тернопільщина: зі святом ...

КОМЕНТАРІ